سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر اداره سلامت شهرداری از رئیس مرکز بهداشت شمال تهران

صبح روز سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه،دکتر محمدی نیا رئیس مرکز بهداشت شمال تهران و خانم دکتر نصیری مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند.

در این نشست خانم دکتر نصیری به همراه معاونین خود دکتر عباسی و دکتر امیری و به همراه خانم علی اکبری مسئول اداره سلامت شهرداری منطقه 4، و دیگر نمایندگان شهرداری به صحبت در مورد مسائل در حوزه سلامت پرداختند.

خانم دکتر نصیری ضمن تبریک هفته سلامت اظهارات خود را این چنین بیان کرد: ما مجموعه بهداشت را جدا از خود نمی‌دانیم و می‌توان گفت اهداف زیاد مشترکی در این حوزه بین دو ارگان برقرار است و ما خیلی خوشحال هستیم که این همکاری بین بهداشت و شهرداری ایجاد شد.ه است

ایشان ادامه داد : شرایط سخت کرونا باعث تقویت همکاری‌ها و بهبود هماهنگی‌ها بین سازمانها شد و امیدوارم این همت تا زمان ریشه کن شدن این ویروس نحس استوارتر از پیش ادامه یابد.

همچنین دکتر محمدی نیا رئیس مرکز بهداشت شمال تهران ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و خیر مقدم به حاضرین در خصوص وضعیت واکسن و امور مناطق تحت پوشش توضیحاتی ارائه داد و گفت قدمت همکاری ما با سازمان شهرداری ید طولانی دارد و در زمان شیوع بیماری کرونا همکاری ما به اوج خود رسیده است.

ایشان اضافه کرد در این روزهای طاقت فرسا و در بحث خدمت‌رسانی به مردم،شهرداری بار زیادی را به دوش میکشد و امیدوارم با اتحاد و همدلی شرایط هرچه زودتر به وضعیتی بهتر منجر شود.

در ادامه نمایندگان شهرداری از زحمات ارزشمند دکتر محمدی نیا با اهدای گل و لوح تقدیر تشکر کردند.

گفتنی است در این مراسم از مهندس آمایی پو به خاطر همکاری های اثربخش با شهرداری منطقه ۴در حوزه بهداشت محیط با اهداء لوح تقدیر و گل قدردانی بعمل آمد.

 

 
 

 


٢٠:١٥ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٠٣٣    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - مرکز بهداشت شمال تهران
آدرس : تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به پل سیدخندان - کوچه اشراقی - پلاک 2/16
تلفن : 88511361 - 021
پست الکترونیک : mbsh@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.