سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع دکتر غلامی

ظهر چهارشنبه 18 فروردین ماه مراسم تودیع دکتر حسین غلامی معاون بهداشتی سابق مرکز بهداشت شمال تهران با حضور دکتر محمدی نیا رئیس این مرکز، مسئولین واحدها و  به همراه جمعی از پرسنل، در سالن اجتماعات برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر محمدی نیا رئیس مرکز بهداشت شمال تهران ضمن تبریک سال نو و خیر مقدم به حاضرین، از زحمات پرسنل در سال گذشته تشکر کرد و گفت: متاسفانه با شروع پیک چهارم کرونا و تشدید شرایط اسفناک کرونا از پرسنل سخت کوش مجموعه میخواهم که بیشتر از همیشه با یاری خداوند و با استفاده از تمامی ظرفیت ها ، در راه حفظ سلامت هموطنانمان محکم تر و استوارتر از همیشه قدم بردارند تا به حول قوه الهی بتوانیم از سنگینی این مصیبت عظیم بکاهیم.

ایشان ادامه داد : یکی از مهمترین اشخاصی که در این بحران پیش آمده با تمام توان پای کار ایستاد دکتر غلامی بود.او با دانش ، مدیریت و درایت خود تمام همت خویش را به کار گرفت تا بتواند در این دوران اثر مثبتی از خود بر جای بگذارد.

رئیس مرکز بهداشت شمال تهران اظافه کرد: پر کردن خلاء دکتر غلامی کار بسیار سختی خواهد بود. ایشان یکی از بهترین مدیران در حوزه بهداشتی هستند و ما برای اینکه از حضور چنین مدیر قدرتمندی محروم می شویم بسیار اندوهگین هستیم،زیرا که حضور مدیرانی که در حیطه بهداشت با تجربه و متخصص باشند بسیار نایاب و مهم است.برای ایشان آرزوی سلامتی دارم و آرزو میکنم هر کجا که هستند حضورشان منشا خیر و برکت باشد.

در ادامه دکتر غلامی ابراز داشت: خدمت در حوزه بهداشت با توجه به اینکه مستقیما با انسان ها و سلامت آنان سروکار دارد از بهترین فرصت هایی است که می تواند نصیب کسی شود و بنابراین مدیران و کارکنان و سایر شاغلین در این حوزه باید قدردان این نعمت بزرگ با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مردم باشند.

وی با ذکر 2 حدیث از ائمه اطهار و با تاکید بر موقتی بودن همه مسئولیت ها، دوران تصدی مسئولیت و خدمت به مردم را از فرصت هایی برشمرد که خداوند به انسان ها عطا می کند و سپس تصریح کرد: اگر خدمتگزاری ها به خاطر کسب رضایت خدای متعال باشد قطعا پیروزی و کامیابی را بدنبال خواهد داشت.

ایشان ضمن تعریف و اشاراتی کوتاه از خاطرات تلخ و شیرین دوره کاری خود، از لطف و زحمات دکتر محمدی نیا و همکاران تشکر کرد و گفت در سالهای مدیریت در این مرکز همواره تلاشم بر این بوده که با تمام وجودم در خدمت مجموعه باشم و با عدالت نسبت به امور پرسنل و همکاران برخورد کنم.هرچند این را  به صراحت میگویم که موضوع اجرای عدالت،امریست بسیار سخت. و از شما عزیزان طلب حلالیت دارم و  امیدوارم دعاهایتان را توشه مسیر کاری و زندگیم قرار دهید.

در پایان این مراسم با اهداء گل و لوح تقدیر از ایشان قدردانی بعمل آمد و همکاران به گرفتن عکسهای یادگاری مشغول شدند.

 

 


١٤:٤٠ - پنج شنبه ١٩ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٤٢٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - مرکز بهداشت شمال تهران
آدرس : تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به پل سیدخندان - کوچه اشراقی - پلاک 2/16
تلفن : 88511361 - 021
پست الکترونیک : mbsh@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.